Prodloužení
živostnosti nástrojů

Využíváme moderní
strojní vybavení

Konvenční i moderní
výrobní postupy

VÝROBA – SERVIS – RENOVACE

Poskytujeme servis, opravy a renovace

Servis lisovacích a tvářecích nástrojů

Provádíme nástrojařské servisní práce pro opravy a renovace tvářecích nástrojů. Opravujeme poškozené části i realizujeme kompletní renovace nástrojů. Pro opravy lisovacích nástrojů a forem využíváme například speciální slícovací zapracovací lis Millutensil.

Pravidelný servis prodlužuje životnost nástrojů a zvyšuje jejich užitnou kvalitu, která se opotřebením snižuje. Správně opravené, seřízené a kalibrované nástroje zároveň mají podstatný vliv na kvalitu strojní výroby zákazníka. Součástí našich služeb je kontrola spasování nástrojů i výroba náhradních dílů..

Navařování tvrdokovovými návary

Součástí servisu je navařování tvrdokovovými návary metodami MIG, MAG, TIG a plazmou. V oblasti navařování využíváme výhradní spolupráci a strojní kooperaci se společností CASTOLIN CZ. 

Po navaření provádíme tepelné zpracování i následné opracování nástroje či formy do původního tvaru.

Opravy na dílně i u zákazníka

Servis tvářecích nástrojů do hmotnosti 15 000 kg provádíme interně v našich dílnách v obci Strašnov v okrese Mladá Boleslav. Velké nástroje pro jednoúčelové stroje servisujeme také přímo u zákazníka. 

K opravám využíváme jak konvenční obráběcí stroje v podobě moderních CNC center, tak i nekonvenční elektroerozivní obrábění EDM. Součástí našich služeb je vlastní doprava nástrojů i poradenská činnost.

Využijte profesionální servis nástrojů ještě dnes

Zavolejte nám: 723 453 105

pondělí-pátek: 7:00-15:00

Napište nám: krcmar@varfatools.cz

pondělí-pátek: 7:00-15:00

Fotogalerie

VÝROBA – SERVIS – RENOVACE

Další služby

Nástroje a formy
pro tváření kovů

Strojní CNC
obrábění

Strojírenské přípravky a náhradní díly

Konstrukční a poradenská činnost